Nepraleisk!

Naujųjų Metų išvakarių vakarėlis. Kaip apsirengti?

Autorius Paskelbta: Gruodis 31, 2010

2011 naujieji metai, jau visai čia pat, turbūt jau dauguma suplanavo kur juos sutiksi ir su kuo. Galbūt dauguma jau žino kaip, rengsis ir puošis eidami į draugų vakarėlį, klubą ar šiaip kokį ištaigingą barą. Bet mes turime jums patarimų kaip šiame vakarėlyje suspindėti, ir pagerinti jūsų stilių sutinkant 2011 metus! Skaitykite toliau ir sužinokite ką jums siūlome:

Baras – 2011 metų naujųjų metų vakarėlis bare ? Nemanau jog tai jums suteikia pasiteisinimą žiūrėti pro pirštus į tai kaip rengsitės. Kadangi dauguma, rengiasi kokia nors įmantrią palaidinę ir džinsus, manau jog  nenorite tokia būti ir lenkti visas standartiškai besirengiančias merginas. Blizgantis rūbai šiemet buvo populiarus šiais metais. Buk drąsi vilkėdama oranžinės spalvos aptemptą megztuką, sukištą į blizganti auksini sijoną bei mūvėk neutralius aukštakulnius arba šėlk su blizgančia plieno spalvos, ar tamsiai pilka, suknele su ilgais odiniais aukštakulniais ir glotnais plaukais ir, stebėk kaip visi siūlo jums gėrimus visą naktį.

Kruizas – Suplanavote kruizą šių naujųjų naktį ? Vakarinė elegantiškoje jachtoje, reikalauja ypatingo seksualumo. Jums reiks tiesiog visus priblokšti savo išvaizda, kadangi visą vakarą valtyje leisite su tais pačiais žmonėmis, jog kiekvienas vyras pamatęs jus pagalvotų „ wow stulbinančio grožio“. Šampanas, tostai vis ragins jus rodyti savo suknelę. Šiame sezone populiaru suknelės per vieną petį, aptakios bei rafinuotos išvaizdos. Pereikite prie tokių linijų, kurios pabrėžtu jūsų teigiamus bruožus. Trumpos suknelės ilgomis rankovėmis traukia dėmėsi į jūsų figūrą,o ilgos suknelės žemiau kelių traukia dėmesį į iškirptę.

Restoranas- restoranas sukuria super -seksualios tamsos atmosferą. Norėdami įsitikinti, kad esate geriausiai atrodantis žmogus restorane  Naujųjų Metų išvakarėse, turėtumėte pasiduoti vyriškų drabužių tendencijai. Norėdami su šia apranga jausti puikiai, neatrodant apsmukusiai, pasirinkite plonas, tiesaus kirpimo, juodas kelnes. Susikiškite į kelnes laisvą baltą ar raibuliuotą , šviesios spalvos palaidinę. Patariama užsivilkti švarkelį, tačiau pečių linija negali būti didesnė už jūsų esamą. Švarkelis turi būti idealaus jums dydžio. Būtinas aksesuaras – aukštakulniai  lakuoti bateliai .

Vakarėlis namuose- darote tradicini Naujųjų Metų sutikimo vakarėli namuose? Neaukokite savo išvaizdos. Net sutinkant Naujus Metus namuose, turite atrodyti pribloškiamai. Pastelinių spalvų, lengvo kirpimo, krentanti suknelė iki kelių tiks puikiai. Kad atrodytumėte dar laisviau patartina plaukus susukti lengvomis bangelėmis. Nepamirškite dūminio makiažo ir sodrios, raudonos spalvos lūpdažio. Taip atrodančios prikaustysite visų esančių kambaryje dėmesį.

Klubas- Jei nusipirkote bilietus į Naujųjų Metų išvakares klube, tada jums reikia karščiausios suknelė ir aukščiausias kulnų. Atsiminkite, turite atrodyti žavingai, bet ne per daug iššaukiančiai. Jūsų tikslas išsiskirti iš kitų moterų esančių klube. Jums reiktu pasirinkti visiškai neutralia apranga, stengiantis pabėgti nuo visų blizgučių esančiu aplink. Pagalvokite užsidėti šviesesnio tono, arba atvirkščiai tamsesnio tono nei jūsų oda, suknelė. Nepamirškite batelių su „nepadoraus“ aukščio kulnais, daug ir skirtingų karolių derančių prie jų.

parengta pagal:http://www.clubplanet.com

Marius

Mėgstantis gerą vakarą klube, bet nevengiantis paskaityti geros knygos. Domisi mada, bei moka šokti. Mėgsta svajoti, ir fotografuoti - taip plečią savo kūrybingumą. Sportuoja, ir kasdien ieško būdų kaip tobulėti, ir padėti kitiems kad, gyventi būtų tik dar geriau.

Vienas komentaras

  1. Udre

    Gruodžio 31, 2010 at 10:06 am

    Šaunus straipsnis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>